سلاااااام سلااااااام سلااااااام سلاااااااااام خوبید؟منم خوبم!جونم براتون بگه که خیلی فرصت نیست بنویسم برا همین خلاصه وار می نویسم. امروز ساعت یازده و نیم پیام اومد دنبالمون قرار بود بریم نظر.آباد ولی قبلش باید پیام و پیمان می رفتند نمایندگی.سا.یپا دعوتنامه اون سا.ینا که اونموقع برا پیام نوشته بودیم اومده بود قرار بود برن دعوتنامه رو بگیرند و بقیه پولشو بریزند تا یه ماه دیگه تحویلش بدند برا همین رفتیم جلو نمایندگی من نشستم تو ماشین و اونا رفتند نمایندگی و چند دقیقه بعدش برگشتند گفتند که میگن الان می تونیم به جای سا.ینا، کوییک (یا یه همچین چیزی دقیق نمی دونم چه جوری نوشته میشه) بهتون بدیم اگه اینو می خواین که برید پولشو بریزید اگه نمی خواید که منتظر بمونید تا دعوتنامه.سا.ینا بیاد جوجو به نظرت چیکار کنیم؟ منم گفتم والله چی بگم شکلش چه جوریه؟ کدوم گرونتره؟ گفتند قشنگتر از سا.یناست گرونتر از اونم هست گفتم پس برید همونو بنویسید دیگه! اونام گفتند راست می گی و رفتند و خلاصه کوییکه رو نوشتند و دعوتنامه رو گرفتند و قرار شد تا هفتم پولشو پیمان بریزه و تا یه ماه دیگه تحویلمون بدن .بعد از اینکه کارشون اونجا تموم شد راه افتادیم رفتیم نظر.آبادو اونجام طبق معمول پیام ماشینشو شست و پیمان حیاطارو جارو کرد و باغچه هارو آب داد منم یه مقدار کتاب خوندم و اینترنت گردی کردم(دیروز از کتابخونه برام یه اس ام اس اومد که بعنوان عضو منتخب اشتراک یه ماهه یه کتابخونه الکترونیکی به اسم طاقچه رو بهم دادند و تا یه ماه می تونم از کتاباشون رایگان استفاده کنم منم کلی خوشحال شدم و رفتم اپلیکیشنش رو نصب کردم و فعالش کردم امروزم چندتا کتاب باحال ازش دانلود کردم و یه مقدار از اون کتابارو خوندم).ناهار هم از دلمه های پریروز مونده بود اونو خوردیم و بعدشم ساعت هفت و نیم راه افتادیم به سمت کرج و الانم تو راهیم .راستی امروز نگاه کردم دیدم گوجه هام دراومدند ولی خبر از فلفلها هنوز نیست درخت اناری هم که شهرزاد بهم داده بود با همه کوچیکیش پر برگ شده بود درخت گردوی تو حیاط خلوت هم گردوهای ریزی داده بود سر شاخه هاش پر گردو بود فک کنم تابستون انقدری گردو برداشت کنیم که بتونیم صادرش کنیم(هاهاهاهاها).حالا خارج از شوخی فک کنم یکی دو کیلویی گردو بده اگه همینایی که داده رو بتونه بزرگ کنه و نریزه.حالا ازشون عکس گرفتم براتون می ذارم ببینید.خب دیگه من برم چون دیگه بیشتر از این فرصت نیست بنویسم از دور می بوسمتون بوووووووووووووس فعلا باااااااااای 

*گلواژه*

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد . نگاهی به آینه بیندازید!

این عکس گردوهای فسقلی ما

این عکس گوجه های تازه متولد شده ما

اینم عکس خانوم اناری ما 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها