سلااااااااااااااام سلاااااااام سلااااااااااااام سلااااااااام خوبید؟منم خوبم! جونم براتون بگه که دیروز یازده اینجورا رفتیم سمت تهرانو یه خرده تو خیابوناش دور زدیم و رفتیم سمت غرب و افتادیم تو لاین .اختصاصی برج .میلا.دو رفتیم تو، پنج تومن ورودی دادیم رفتیم ماشینو گذاشتیم طبقه سوم یکی از پارکینگهای طبقاتیش و با آسانسور اومدیم پایین و رفتیم سمت برج!تو صف گیشه بلیطش وایستادیم کلی هم خارجی تو صف بودند دیدیم قیمتاشو رو شیشه نوشتند مثلا ورودی دلفیناریم( همون پارک.دلفینش) 94 هزارتومن بود ورودی موزه.مشاهیرش 80هزار تومن و. و ورودی برج گردیش هم 300هزارتومن بود که 45درصد تخفیف خورده بود شده بود 148 هزار تومن (نفری ها، نه خانوادگی) تازه اونم فقط چهارطبقه شو می تونستی ببینی بقیه طبقه ها دوباره ورودی دیگه داشت یعنی فک کنم اگه آدم می خواست همه برجو ببینه باید چند میلیون پول می داد پیمان می گفت بلیط برج گردی رو بگیریم دو نفره اش میشه سیصد تومن برا یه بار دیدن می ارزه گفتم ولش کن بابا حیف نیست آدم سیصد هزارتومن پولو حروم کنه که می خواد چهار طبقه از برجو ببینه که چی بشه ؟گفت نه برا یه بار می ارزه منم گفتم والله به نظر من یه بارم نمی ارزه آدم اینکارو بکنه خلاصه منصرف شدیم و برگشتیم همون بغل برج یکی دوتا عکس انداختیم البته برج انقدر بلند بود که کلا تو عکس جا نمی شد و آدم باید خیلی دورتر می رفت تا کامل می افتاد در کل گوشه کنار برج تو عکس افتاد و خیلی هم عکسهای خوبی نشد و دیگه برگشتیم رفتیم پارکینگ ماشینو برداشتیم و اومدیم پایین رفتیم بیرون ،پیمان گفت ولی یه بار تو پاییز که خلوتتره بیاییم بریم ببینیمش یه باره دیگه آدم که نمی خواد هر روز بیاد که! منتها شب بیاییم که چراغها روشنه و قشنگتره و میشه کل شهرو از اون بالا دید گفتم باشه و خلاصه دیگه برگشتیم سمت کرج و رفتیم یه جا سمت مهر شهر و زیر یه درخت زیلو پهن کردیم و نشستیم و چایی و میوه خوردیم و پیمان هم طبق معمول همیشه ماشین تمیز کرد و ساعت هفت اینجورا بود که برگشتیم خونه و پیمان موهای منو زد(یه بار پیمان موهای خودشو زده بود من ازش تعریف کرده بودم همش می گفت بیا مال تورو هم بزنم دیشب دیگه گفتم بذار بزنه دیگه من که همش می بندم و بالای سرم جمعش می کنم چه فرقی داره حالا یه خرده کوتاهتر بشه) خلاصه زدو رفتم دوش گرفتم و اومدم بیرون، بد نشده بود! دیگه خشکشون کردم و بعدش اومدم سفره رو آوردم چون شام نداشتیم پیمان چندتا سیب زمینی و تخم مرغ آبپز کرده بود فلفل قرمز روش پاشیدیم و با خیار و گوجه به جای شام خوردیم خوشمزه شده بود بعدشم تلوزیون تماشا کردیم یعنی قسمت دوم پایتختو گذاشتیم و دیدیم و ساعت 1/5-2 بود گرفتیم خوابیدیم

مشخصات

آخرین جستجو ها